novinky
02.07.
Potřeujete  vyčistit    kanalizační stoupačky   . neváhejte  a kontaktujte  nás  naše    firma   se   přímo specializuje na    veškeré čištění kanalizace  .  jsme   schopni vám  nabídnout tu nejlepší    cenu   na   trhu. kontakt  .  tel : 777 330 330
více zde
18.09.
Vážení zákazníci ,podzim a deštivé počasí se blíží nezapomeňte pročištit dvorní gule ,gajgry a další dešťové vpusti v čas ať vás voda nepřekvapí. veškeré cenové nabídky vám rádi
zpracujeme na emailu: info@mpk-servis.cz
více zde
nonstop telefon: 777 330 330
nonstop telefon: 777 330 330
Nezávazná poptávka
Dotaz: E-Mail:

Čištění odpadů

Experti na čištění odpadu

Naše firma není zaměřena jen na čištění velké kanalizace, ale zajišťujeme také čištění odpadu v domácnosti v koupelně nebo na WC, tak i čištění ucpaných odpadních stoupaček ve vícepatrových domech.

Pokud máte potíže s odtokem vody a pokusy svépomocí o čištění odpadu selhaly, zavolejte naší firmě. Zajišťujeme čištění odpadu na území Prahy, kde máme několik výjezdních míst a ve Středočeském kraji. S ucpaným odpadem si poradíme, řešíme všechny případy:

  • běžné případy ucpaného odpadu na WC či v koupeně, nebo v prádelně řešíme metodou mechanického čištění odpadu,
  • složitější případy kdy ucpaný odpad nebude tak snadné vyčistit běžnou mechanickou metodou řešíme účinnější a také o něco nákladnější metodou tlakového čištění odpadu.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -


Nonstop havarijní servis kanalizace - Praha, Středočeský kraj

Pro objednání čištění kanalizace nebo jiné údržbové či revizní práce volejte nonstop:
tel: 777 330 330

Čištění odpadu svépomocí

Image 0 -

Ucpaný odpad nemusíte hned nechat čistit profesionály, některé mechanické ucpávky se dají snadno odstranit. Poradíme Vám jak na čištění odpadu svépomocí.

V případě, že odpad od vany, dřezu či umyvadla není ještě úplně ucpaný, ale pouze špatně odtéká, obvykle se doporučuje použít k čištění nějaké vhodné chemické přípravky. Chemické čištění je efektivní, pokud je potrubí odpadu ucpáno organickými nečistotami - zbytky jídel, vlasy apod.

Pokud chemická metoda čištění odpadu nebude úspěšná, může se jednat o zarostlé litinové potrubí odpadu, zvláště ve starších domech, potrubí odpadu může mít špatný sklon, také se setkáváme s případy, kdy jsou v potrubí kusy betonu či písek, atd... Zde je potřeba použít nějaké jiné prostředky mechanického charakteru.

Než nám zavoláte, vyzkoušejte si sami odpad vyčistit a volejte teprve, až když si nebudete vědět rady. Na nás se můžete spolehnout, že Vám pomůžeme.

Čištění domovního odpadu

Specialisté naší firmy přijedou kdykoliv a kamkoliv vyčistit Váš ucpaný domovní odpad. Poskytujeme nonstop servis pro čištění odpadu v domácnostech a kancelářích. Podle charakteru ucpání odpadu zvolíme osvědčené postupy čištění. Čištění odpadu není u naší firmy drahá záležitost. Pokud se Vám nepodaří čištění odpadu vlastní silou, zavolejte nám na naše nonstop servisní telefonní číslo a my Vám po telefonu řekneme odhadem cenu za čištění.