novinky
02.07.
Potřeujete  vyčistit    kanalizační stoupačky   . neváhejte  a kontaktujte  nás  naše    firma   se   přímo specializuje na    veškeré čištění kanalizace  .  jsme   schopni vám  nabídnout tu nejlepší    cenu   na   trhu. kontakt  .  tel : 777 330 330
více zde
18.09.
Vážení zákazníci ,podzim a deštivé počasí se blíží nezapomeňte pročištit dvorní gule ,gajgry a další dešťové vpusti v čas ať vás voda nepřekvapí. veškeré cenové nabídky vám rádi
zpracujeme na emailu: info@mpk-servis.cz
více zde
nonstop telefon: 777 330 330
nonstop telefon: 777 330 330
Nezávazná poptávka
Dotaz: E-Mail:

Frézování kanalizace

Image 0 -

Kdy použít frézování kanalizace

Některé typy ucpání kanalizačního potrubí se nedají odstranit tlakovou metodou nebo běžnou mechanickou metodou. Máte kanalizační potrubí zanesené betonem, který Vám za tepla vylila stavební firma do kanálů? Prorostly kořeny stromů dovnitř do kanalizace nějakou prasklinou? Ve všech těchto případech je vhodné použít tzv. frézování kanalizace.

Speciální hlavice pro frézování kanalizace

Frézování kanalizace se provádí klasickou motorovou pružinou (motorovým perem) s nasazenou speciální frézovací hlavicí. Frézovací hlavice dokáže obrousit z vnitřní stěny kanalizačního potrubí i nalepené kusy zatvrdlého betonu a jiné usazeniny, které odolají paprsku tlakové vody.

Jak objednat frézování kanalizace

Pro frézování kanalizace si vyberte firmu, která nabízí profesionalitu a férové jednání. Jednou z možností je naše firma, která může nabídnout tým zkušených instalatérů se specializací na práce s kanalizací - čištění, rekonstrukce a opravy včetně frézování kanalizace:

Nonstop havarijní servis kanalizace - Praha, Středočeský kraj

Pro objednání čištění kanalizace nebo jiné údržbové či revizní práce volejte nonstop:
tel: 777 330 330

Kanalizace

Kanalizace - výstavba, rekonstrukce, čištění, monitorování, to vše nabízí naše firma. Zajistíme stavbu nové kanalizace včetně provádění výkopů a instalace kanalizačních prvků - propustí gajgrů a šachet. Zajistíme čištění kanalizace a havarijní servisní zásahy do 1 hodiny od nahlášení. Čistíme kanalizaci v Praze a Středočeském kraji .