novinky
02.07.
Potřeujete  vyčistit    kanalizační stoupačky   . neváhejte  a kontaktujte  nás  naše    firma   se   přímo specializuje na    veškeré čištění kanalizace  .  jsme   schopni vám  nabídnout tu nejlepší    cenu   na   trhu. kontakt  .  tel : 777 330 330
více zde
18.09.
Vážení zákazníci ,podzim a deštivé počasí se blíží nezapomeňte pročištit dvorní gule ,gajgry a další dešťové vpusti v čas ať vás voda nepřekvapí. veškeré cenové nabídky vám rádi
zpracujeme na emailu: info@mpk-servis.cz
více zde
nonstop telefon: 777 330 330
nonstop telefon: 777 330 330
Nezávazná poptávka
Dotaz: E-Mail:

Strojní čištění kanalizace

Nejpoužívanější metoda čištění odpadu

Naše firma se věnuje převážně čištění kanalizace a kanalizačního potrubí, výstavbě nové kanalizace, ale dost značnou část našich servisních kapacit věnujeme ucpaným domácím odpadům - čištění odpadu. Pro nás je malý klient stejně důležitý jako velký klient, my nerozlišujeme mezi čištěním velké kanalizace za velké finanční částky a malou zakázkou na čištění domovního odpadu.

Ucpaný domovní odpad standardně čistíme motorovou pružinou, tato metoda se nazývá mechanické čištění odpadu je obvykle velmi účinná a na čištění odpadu v domácnostech skoro vždy postačuje. Druhou možností je čištění tlakovým paprskem vody, které ale v podmínkách českých domácností není obvykle možné použít. Při čištění tlakovou vodou by v podmínkách domácností hrozilo vyplavení smrdutých splaškových vod do prostoru bytu.

Doporučujeme mechanické čištění odpadu

Metodu mechanického čištění odpadu doporučujeme prakticky vždy pokud se jedná o domácnosti. Důvodem je to, že v domácnostech je pro odpady použito potrubí o malém průměru, kde je vždy problematické použít tlakovou vodu, nebo frézování. Občas se může stát, že charakter ucpání a materiál, který brání průtoku vody je natolik pevný, že motorové pero neuspěje. I zde existuje řešení, je sice nákladné, ale když vše ostatní selže, dá se použít. Domovní odpad rozmontujeme a vyměníme. Stává se to ale opravdu vyjímečně.

Motorové pero pro mechanické čištění

Image 0 -

Motorové pero je relativně malý přenosný přístroj s elektrickým kabelem, které je poháněno elektromotorem. Uvnitř přístroje je na bubnu navinuto pružné ocelové pero, které lze postupně z přístroje vysouvat a na jehož konci je umístěna hlavice různého typu podle charakteru materiálu, kterým se odpad ucpal. Elektromotor pohání rotaci pera a točící se hlavice pracuje na odstranění ucpávky.

Jak objednat čištění odpadu

Pokud se chcete na nějaké detaily zeptat, nebo objednat náš zásah, zavolejte nám na naše non stop přístupné telefonní číslo

Nonstop havarijní servis kanalizace - Praha, Středočeský kraj

Pro objednání čištění kanalizace nebo jiné údržbové či revizní práce volejte nonstop:
tel: 777 330 330

Čištění odpadu a kanalizace

Naše firma se věnuje čištění odpadu i čištění kanalizace mnoho let. Za ty dlouhé roky jsme získali naprosto dokonalý přehled o všech metodách čištění kanalizace a domácího odpadu a dokážeme rychle vybrat tu správnou nejefektivnější metodu. Ucpaný domácí odpad v dřezu či ve vaně nejčastěji řešíme mechanickým čištěním odpadu, kdy použijeme motorové pero. Tato metoda je levná a obvykle plně postačující. Zavolejte nám pro krátkou konzultaci o čištění odpadu.