Čištění odpadů

Naše firma není zaměřena jen na čištění velké kanalizace, ale zajišťujeme také čištění odpadu v domácnosti v koupelně nebo na WC, tak i čištění ucpaných odpadních stoupaček ve vícepatrových domech.

Pokud máte potíže s odtokem vody a pokusy svépomocí o čištění odpadu selhaly, zavolejte naší firmě. Zajišťujeme čištění odpadu na území Prahy, kde máme několik výjezdních míst a ve Středočeském kraji. S ucpaným odpadem si poradíme, řešíme všechny případy:

  • běžné případy ucpaného odpadu na WC či v koupeně, nebo v prádelně řešíme metodou mechanického čištění odpadu,
  • složitější případy kdy ucpaný odpad nebude tak snadné vyčistit běžnou mechanickou metodou řešíme účinnější a také o něco nákladnější metodou tlakového čištění odpadu.

Nonstop havarijní servis kanalizace - Praha, Středočeský kraj

Pro objednání čištění kanalizace nebo jiné údržbové či revizní práce
volejte nonstop: tel: 777 330 330

Čištění odpadu svépomocí

Ucpaný odpad nemusíte hned nechat čistit profesionály, některé mechanické ucpávky se dají snadno odstranit. Poradíme Vám jak na čištění odpadu svépomocí.

V případě, že odpad od vany, dřezu či umyvadla není ještě úplně ucpaný, ale pouze špatně odtéká, obvykle se doporučuje použít k čištění nějaké vhodné chemické přípravky. Chemické čištění je efektivní, pokud je potrubí odpadu ucpáno organickými nečistotami – zbytky jídel, vlasy apod.

Pokud chemická metoda čištění odpadu nebude úspěšná, může se jednat o zarostlé litinové potrubí odpadu, zvláště ve starších domech, potrubí odpadu může mít špatný sklon, také se setkáváme s případy, kdy jsou v potrubí kusy betonu či písek, atd… Zde je potřeba použít nějaké jiné prostředky mechanického charakteru.

Než nám zavoláte, vyzkoušejte si sami odpad vyčistit a volejte teprve, až když si nebudete vědět rady. Na nás se můžete spolehnout, že Vám pomůžeme.

Čištění domovního odpadu

Specialisté naší firmy přijedou kdykoliv a kamkoliv vyčistit Váš ucpaný domovní odpad. Poskytujeme nonstop servis pro čištění odpadu v domácnostech a kancelářích. Podle charakteru ucpání odpadu zvolíme osvědčené postupy čištění. Čištění odpadu není u naší firmy drahá záležitost. Pokud se Vám nepodaří čištění odpadu vlastní silou, zavolejte nám na naše nonstop servisní telefonní číslo a my Vám po telefonu řekneme odhadem cenu za čištění.