Frézování kanalizace

Některé typy ucpání kanalizačního potrubí se nedají odstranit tlakovou metodou nebo běžnou mechanickou metodou. Máte kanalizační potrubí zanesené betonem, který Vám za tepla vylila stavební firma do kanálů? Prorostly kořeny stromů dovnitř do kanalizace nějakou prasklinou? Ve všech těchto případech je vhodné použít tzv. frézování kanalizace.

Nonstop havarijní servis kanalizace - Praha, Středočeský kraj

Pro objednání čištění kanalizace nebo jiné údržbové či revizní práce
volejte nonstop: tel: 777 330 330

Speciální hlavice pro frézování kanalizace

Frézování kanalizace se provádí klasickou motorovou pružinou (motorovým perem) s nasazenou speciální frézovací hlavicí. Frézovací hlavice dokáže obrousit z vnitřní stěny kanalizačního potrubí i nalepené kusy zatvrdlého betonu a jiné usazeniny, které odolají paprsku tlakové vody.

Jak objednat frézování kanalizace

Pro frézování kanalizace si vyberte firmu, která nabízí profesionalitu a férové jednání. Jednou z možností je naše firma, která může nabídnout tým zkušených instalatérů se specializací na práce s kanalizací – čištění, rekonstrukce a opravy včetně frézování kanalizace.

Kanalizace

Kanalizace – výstavba, rekonstrukce, čištění, monitorování, to vše nabízí naše firma. Zajistíme stavbu nové kanalizace včetně provádění výkopů a instalace kanalizačních prvků – propustí gajgrů a šachet. Zajistíme čištění kanalizace a havarijní servisní zásahy do 1 hodiny od nahlášení. Čistíme kanalizaci v Praze a Středočeském kraji.